A hatodik koporsó bemutatása mellett

Quoted post


Vendég

#53 Gój Motoros

2012-09-17 16:10

Ezt a báror embert, hogy oda meg vissza ne rohanjak!
Tudjátok, miért van a hátunkra írva, hogy "ne piszkáljatok sorstalanok!"
Mert a közelünkben a jó arcukat mutatják, de ahogy távolabb vannak,
azonnal szidkozódnak, mint ez a példány! Ha lenne benne egy szem becsület
megjelőlné a helyet és időpontot, névvel és elérhetőséggel!
Mi szemtől-szemben vállaljuk a véleményünket névvel és címmel!
Ha azt akarja, hogy komolyan vegyük várjuk a jelentkezését akár egy az egyben is!
Mészáros Imre elnök, Gój Motoros Egyesület
1029. Budapest, Dutka Ákos utca 43.
30-9-41-61-81

Válaszok

pajzsmirigy

#55 Re: Gój motoros egy az egyben!

2012-09-17 17:03:56

#53: -

"Ezt a bátor embert, hogy oda meg vissza ne rohanjak!"

Miért kéne oda meg vissza rohangásznod??? Csak nem azért, mert "egy az egyben" elbátortalanodsz, ha nem vesz körbe a csorda? Remélem választ kapok rá egy találkozó keretében és nem állsz meg a fenyegetőzésnél?!

Nos, ha már a becsület is úgy kívánja, feltéve, ha neked is van olyan, üsse kő, jelöld meg a helyszínt és az időpontot, hogy tudjam betervezni a műtétedet!  Azaz, mikor és hol vehetem kezelésbe a golyvádat?

Pénzes Tamás, aki nem zsidó, még csak nem is kommunista, hanem egy becsületes, erőszakot gyűlölő magyar ember.

anti-golyvás

#61 Re: Gój motorosoknak!

2012-09-17 22:00:14

#53: -

Mitől vagy kitől, de főleg miért kellene megijednem?

Bár én nem vagyok súlylökő vagy diszkoszvető bajnok, de azért 20 motorzúgástól még nem futok világgá, még ha rohadt büdös is.

Azt pedig nem értem, hogy miért kéne névvel, címmel vállalni az ittlétem, amikor ez nem kritérium és azt sem vágom, hogy ennek mi köze van a becsülethez?

Ahogy elnézem, a petíciót ti indítottátok, ezért kénytelenek vagytok felvállalni magatokat, amit tévesen, fene nagy becsületként éltek meg.

Embere válogatja!!!!!