Vesszen HErBY

Quoted post

Válassz egy Nicknevet

#3 4+2?

2012-08-10 19:36

Tőllem ez napi szarnak nevezett oldal foshat is egész nap, le van tojva, maximum a 15-25 ig terjedő korosztály kedvelheti aztán kinövik. "szegény" herby meg a 10 11 12 évesekkel van tele max 10-15 de láttam már 30-35 öt is. az idősebb korosztály némelyik generációja is kedveli. Én herby mellett állnék, de az ilyen kis 10 12 évesek sajnos komolyan veszik herby dumáját amit mond mert ez nekik tetszik hogy ilyen hülye szerepet játszik mint ők maguk is ugyebár és ilyen lesz a viselkedésük is később. magát fogja leégetni a kisgyerek egy társaság előtt hogy így beszél... :D Az idősebb korosztály pedig a komolyabb részét nézi a dolognak. Herby dumája jó, de én nem ajánlanám a kicsiknek... A napiszarról annyit hogy nem látom sok értelmét az egésznek, mit lehet azon röhögni? Túl sok mindent nem hiszem mert vannak elég hányingerkeltő posztok is amik gusztustalanok...

Válaszok

Válassz egy Nicknevet

#4 Re: 4+2?

2012-08-10 19:38:44

#3: Válassz egy Nicknevet - 4+2?

Ja és mi az hogy a 10 12 évesekkel van tele a napi szar herby védelmezésével semmit nem segítenek rajta a monitor fingosok :D max annyit hogy a kisgyerekek sokan vannak oda érte


Vendég

#17 Re: 4+2?

2012-08-11 09:18:42

#3: Válassz egy Nicknevet - 4+2?

Meg vannak olyan posztok is amin sokat lehet röhögni , pont az ilyen retardált faszszopók mint HErBY . És ami hab a tortán , a sok kis nyálas buzeráns aki védi , azokon a videóblogokon és hozzászólásokon mégtöbbet lehet röhögni . Na hát ezért van a napiszar hogy az ilyen kis csicskákon röhögjünk .

Nincs minden nap jó poszt , de az elmult két nap igazán mozgalmas volt , remélem még kitart egy darabig !

Adolf Hitler

#20 Re: 4+2?

2012-08-11 12:24:31

#3: Válassz egy Nicknevet - 4+2?

a Napiszarnak az a lényege hogy az emberek ne csináljanak hülyeséget mert felkerülhetnek ezért kellene gondolkodni és felelőséget vállalni minden tettünkért :D :D