Rokkantvadászat...

Quoted post

Spitzer Tibor

#414 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A többség támogatja a rokkantnyugdíjrendszer átalakítását

2012-05-31 13:16

#413: Marika néni - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A többség támogatja a rokkantnyugdíjrendszer átalakítását

Tisztelt Asszonyom !

Ez a 404-es számú hozzászólásából való idézet: .Azt már világosan látom,hogy közalkalmazott,nem fog segitőkezet nyujtani,mert repül az állásából." Fordíthatom, így fordíthatom úgy de ez akkor is híbás feltételezés és következtetés.

Én tiszteletben tartom a választását, hogy önnek nem kell a gyermekei segítsége. Azt azért gondolom, hogy elmegy a bús...ba az a gyermek aki eltüri, hogy rokkant szülőjét nem támogatja.

Ismerem az egyetemista lét mibenlétét mert van is néhány diplomám, meg tanítottam is bent. De ez mellett rengeteget dolgoztam mert nekem nem volt alternatíva -egy erején felül támogató szülő- meg  sértette is volna a büszkeségem, hogy lebzselek amíg a háttérbe mások nyomorognak.

Javaslom ne erőltesse továbbra sem, hogy a gyerekei részére harcol a pénzéért. A közvélemény önnek még adna, a gyermekei gondtalan egyetemi éveire már nem.

Válaszok

Marika néni

#416 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A többség támogatja a rokkantnyugdíjrendszer átalakításá

2012-05-31 15:38:28

#414: Spitzer Tibor - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A többség támogatja a rokkantnyugdíjrendszer átalakít

Drága Tibor !

Hát pont erről beszélek.Bizony van különbség egy anya és apa között.Ugy sem fogod soha megérteni,mit jelent felelősségteljesen világra hozni egy életet !

Pénz meg ne haragudjon de sem magától,sem mástól nem kértem !

Üdvözlettel Marika néni