Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

filiszteus

#8611 Re: Re: Én csak tolmácsoltam...

2012-03-08 17:09

#8606: nyugger - Re: Én csak tolmácsoltam...

Szerintem  a 8954. nem volt kellemetlen, még meg is köszönték többen. ennek ellenére azt nem én írtam, hanem valaki más az én nickem mögül.

Nem az "öregecskedő" kifejezés, (ami valóban nyelvbotlás), volt a probléma Ferenc testvér mondandójában, hanem maga a gondolat, hogy valaki abban valósítsa meg önmagát, az legyen a szebbre-jobbra való törekvése, hogy lecseréli a feleségét egy fiatalabbra.

Válaszok

Szerénke

#8612 Re: Re: Re: Én csak tolmácsoltam...

2012-03-08 17:18:14

#8611: filiszteus! Azért azt nem hiszem, hogy be kéne mutatnom Neked a pasikat?

Most pont itt vók, Filike! Te is ezt tetted, meg a Gaudi is jóúton halad...  és még nagyon-nagyon sokan...  Fletó részéről nem volt egy szerencsés beszólás, annyi szent, de nem gondolkodott, és neki pedig kötelező. Az nem baj, ha valaki iparkodik az egyszobásból a családi házba, - a másik sem, csak arról hallgathatott vóna. Most fizethetjük is az igazmondásai árát...

Scwarz néni

#8613 Re: Re: Re: Én csak tolmácsoltam...

2012-03-08 17:34:13

#8611: filiszteus - Re: Re: Én csak tolmácsoltam...

A 8954. biztosan azért nem volt kellemetlen, mert tényleg nem Te írtad.  Elég baj az, írhattad volna Te is, nem esett volna le a karikagyűrű az ujjadról.

nyugger

#8617 Re: Re: Re: Én csak tolmácsoltam...

2012-03-08 18:43:52

#8611: filiszteus - Re: Re: Én csak tolmácsoltam...

Látod, ezért gusztustalan ezt az "öregecskedő" elszólást évekig ugatni, mert Ti nem akarjátok tudomásul venni, de Gyurcsány Ferenc példamutató családi életet él Klára asszonnyal, ezt én nem kisujjamból szoptam, tudom. Nem akarok erre kitérni, nem is fogok, volt alkalmam nem egyszer meggyőződni róla.