Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

filiszteus

#8601 Én csak tolmácsoltam...

2012-03-08 14:09

#8599: nyugger - Re: Re: Re: KEDVES HÖLGYEIM !!!

A mondat még helyesebben: " Fili, ma megint a rondábbik éneddel nyitottál, ilyenkor nem kicsit utállak."

 

Ráadásul a 8594.-et nem én írtam. Valaki írogat helyettem. Azt nem tudom mennyiben voltam tiszteletlen, hogy kis kedvencetek köszöntőjét belinkeltem? Én tisztelem az öregecskedő feleségeket is, nemcsak a fiatal menyecskéket.

A magyar nők a legszebbek! Egyszer Ausztriában egy hét sízés alatt egy szép nőt láttunk. Természetesen magyar volt!

Válaszok

szépségkirálynő

#8603 Re: Én csak tolmácsoltam...

2012-03-08 15:38:39

#8601: filiszteus - Én csak tolmácsoltam... "Ausztriában egy hét alatt egy szép nőt láttunk"

HOPPÁ!!!  Az valószínüleg én voltam. Mert Németországban is egy szép fekete zsivány maga elé engedett, én megköszöntem magyarul, mire azt mondta, hogy "végre egy szép nőt látunk Németországban, az is magyar". Miután én is így voltam vele, mint férfival, itthon randevúztunk is.  Éljen a Romantika és GYF!!!

nyugger

#8606 Re: Én csak tolmácsoltam...

2012-03-08 15:56:28

#8601: filiszteus - Én csak tolmácsoltam...

Ha valami kellemetlen jön ki a tolladból, az persze nem Te vagy. Kérdezed, hogy mi volt tiszteletlen a Gyurcsány beszéd belinkelésében. Az nem tiszteletlen volt, egyszerűen gusztustalan, hogy egy elhibázott mondat miatt évekig nem tudtok/tudsz lepattanni róla. Unalmas. De meg utálatos vagy, hogy beszállsz a sorba és nem hagyod abba. Nekem továbbra is kedvencem marad Gyurcsány, ő biztosan nem mocskolódna így. Persze, ha mindenáron csomót keresel a kákán... Ha meg nem találsz, előveszel egy régit. Mint a Grimm mesék. Na, jó, unalmas, megyek is.

Scwarz néni

#8607 Re: Én csak tolmácsoltam...

2012-03-08 16:03:29

#8601: filiszteus - Én csak tolmácsoltam...

Igen, a magyar nők a legszebbek és a legjobbak a világon!!!