Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

filiszteus

#8576 Re: Re: Linket minősítés helyett

2012-03-07 21:47

#8575: egy nyitott szemmel járó - Re: Linket minősítés helyett

Rendben! Akkor én sem küldöm el a linket arról, amikor Házmestery Attila letolta a nadrágját a Parlamentben.

Aki nem hiszi, járjon utána!

Azt már elképzelni sem merem, hogy esetleg meghaladja a képességeteket egy video belinkelése.

Válaszok

nyugger

#8578 Re: Re: Re: Linket minősítés helyett

2012-03-07 22:05:07

#8576: filiszteus - Re: Re: Linket minősítés helyett

Átmentél óvodásba. Olyan bibibí, az én apukám az erősebb... a stílus.

Mint amikor a fiam még óvodás volt és az egyik társának született kistesója A gyereket reggel az apja hozta természetesen oviba. A  gyerek teljesen fel volt izgulva, mindenkinek mondta, hogy: nekem van tesvérem!!! A fiam egy darabig irigykedve hallgatta, majdnem eltört a mécses, majd felcsillant a szeme, felvilágosult és büszkén kiabálta: nekem van unokatesvérem!!! Hosszabb szó, többet ér... Persze ők 4 évesek voltak.


Vendég

#8581 Re: Re: Re: Linket minősítés helyett

2012-03-07 22:50:47

#8576: filiszteus - Re: Re: Linket minősítés helyett

Sikerült a linkelésem? - régebben még profi voltam e téren is.

szerelmes-szív

#8582 Re: Re: Re: Linket minősítés helyett

2012-03-07 23:01:07

#8576: filiszteus - Re: Re: "Attila letolta a gatyáját"

A radai rosseb kiváncsi rá, egy lépést nem tennék érte.  Fletó, az más, azzal ellinkelgettem volna, úgy 15-20 évvel ezelőtt, szerintem vele lehetett is.  A horoszkóp szerint is összeillünk: vízöntő-ikrek = ikrek-vízöntő, a legjobb párosítás.  Néztem, Klára asszony is vízöntő, de én vízöntő-ikrek vagyok, igaz, pár milliárd nélküli.  Más: Egyébként pedig én - video nélkül is - hiszek mindenkinek, addig, amíg... Tudod, Filike, a legtöbb ember magából indul ki.