Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

tippadó (csak nehogy bevezessék Orbánék)

#6986 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-17 18:45

#6984: - Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....Belezavarodtál,  az előbb azt írtad, hogy régen volt y, most meg fordítva, na mindegy.  Ne lepődjél meg, mert nincs igazad, bár előfordulhat, hogy helytelenül írnak ki utcaneveket, de attól az még helytelen is marad.  (Lásd: Báthory István erdélyi fejedelem)

Válaszok


Vendég

#6992 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg a förtelmes és nagyon undorító büdöskomcsi férgek órája....

2012-01-17 19:51:40

#6986: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg a förtelmes és nagyon undorító büdöskomcsi férgek órája....

Na, még mindig vonaglotok itt, ti nagyon ocsmány büdöskomcsi (azaz MSZP-s és gyurcsányista) véglények?  :)

Báthori

#7003 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-17 20:06:04

#6986: tippadó (csak nehogy bevezessék Orbánék) - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

Lehet, hogy nem voltam elég világos, ill. egyértelmű. Elmagyarázom még egyszer: Megszülettem, leéltem 24 évet a Báthory utcában - Báthory István után szabadon. Jöttek a 70-es évek és valami nagyon okos (akkoriban is voltak) átkeresztelte Báthori utcára és le is cserélték az összes utcatáblát a Ságvári tértől (ma Vértanúk tere) a Bajcsy Zsilinszky útig. Elkerültem onnan családi állapotváltozás miatt, de a szüleim maradtak halálukig, így rendszeres visszajáró voltam . 5 évvel ezelőtt eladtuk a lakást, mert osztozkodni kellett. Az adás-vételi papírokon Báthori utca szerepel. Tehát: ha újra Báthory utca, annak örülök, de csak az elmúlt 5 éven belül történhetett a visszarendeződés. Erre már nem merek mérget venni. Így most már egyértelmű a dolog?