Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#5950 Re: Re: Gyurcsány jó oldala

2011-12-07 13:49

#5948: - Re: Gyurcsány jó oldala

Gyurcsány egy tehetségtelen, ripacskodó politikai kalandor, aki ügyesen megpuccsolta Medgyessyt (az SZDSZ segítségével). Az MSZP-SZDSZ pirruszi győzelmet aratott vele 2006-ban. :)  Egy dologban viszont tényleg nagyon tehetséges Gyurcsány: nagyrészt neki köszönhetjük az SZDSZ eltűnését (Kóka kitűnő választás volt tőle! :D) és az MSZP végzetes meggyengülését is. Még a 2010-es, az MSZP számára katasztrofális vereséget hozó választás után is annyi kárt okozott az MSZP-nek, hogy az ember az gondolta volna, hogy egyenesen a Fidesz megbízásából csinálja... :D

"Én bizony nem érzem jól magam ebben a diktatúrában."

Akkor vándorolj ki Észak-Koreába, ott talán jól éreznéd magad...

Válaszok


Vendég

#5952 Re: Re: Re: Gyurcsány jó oldala

2011-12-07 14:07:02

#5950: - Re: Re: Gyurcsány jó oldala 

 Te csak végleteket ismersz? Én itt szeretek élni, de nem így. Nekem volt lehetőségem a 60-as években kint maradni, nem tettem meg. Most, amikor szabadon utazhat az ember, most könnyebben megtehetném, nem kellene honvágytól rettegni, most már koromnál fogva nem vagyok olyan rugalmas. Én még abba a kategóriába tartozom, akik kapnak -valamennyi - nyugdíjat, de azzal nyugaton semmire nem mennék. 65 évesen már nem tudnék hazát váltani, még Észak-koreába sem. Magadnak miért nem javaslod? Te sem mennél oda, nekem miért kívánod? Ha ma 30 lennék, Münchenig meg sem állnék. Tovább viszont nem akarnék menni. Na, erről ennyit, ez az én gondom. Továbbra sem érzem jól magam ebben a diktatúrában.