Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

dajcs+lázári+semjén izraelita vallású ?????

#5879 Re: Milyenek az undorítóan férges izraeli tolvaj patkányok ?

2011-12-04 11:25

#5876: - Milyenek az undorítóan férges zsidó patkányok ?

Úristen,  te ilyent lemertél írni  lázár-deutsch tomiról ?????  Nem is tudtam,  hogy a fidesz-arc:  lázárjani+dajcstomi+semjénzsolt  zsidó ?????  Az,  hogy nem korrektek,  az feltűnt,  de, hogy tolvaj zsidók lennének..... Hmmm ?????   Az igaz, hogy az egyik elqurt 8 milliárdos beléptetőrendszert,  a másik pedig kijelentette,  hogy "egy ember annyit ér, amennyije van",  és neki -korához képest- bőven van,  (a megállapításával saját magát  is "dicsőítette").   Valószínűleg ebből indultál ki az álláspontod közlésénél ?????    Én ismerek köreimből jó néhány zsidó vallású embert,  de ők ugyanolyan tisztességes, rendes, becsületes dolgozó emberek,  mint mi vagyunk !!!!!

Válaszok


Vendég

#5880 Re: Re: Milyenek az undorítóan férges izraeli tolvaj patkányok ?

2011-12-04 11:34:22

#5879: dajcstomi+lázárjani izraelita vallású ????? - Re: Milyenek az undorítóan férges izraeli tolvaj patkányok ? 

 Lézer-Lúzerről nem tudtam, Dajcstomi nyíltan vállalta több TV műsorban is évekkel ezelőtt, amikor a fidesznyikek fejére olvasták a sok zsidózást. Akkor mondta nyakigláb, hogy ő aztán nem zsidózik, hiszen ő is az.


Vendég

#5885 Re: Re: Milyenek az undorítóan férges izraeli tolvaj patkányok ?

2011-12-04 13:58:16

#5879: dajcs+lázári+semjén izraelita vallású ????? - Re: Milyenek az undorítóan férges izraeli tolvaj patkányok ?

A magadfajta undorítóan férges büdöskomcsi patkány se nem  tisztességes, se nem rendes, se nem becsületesen dolgozó és nem is ember.


Vendég

#15769 Re: Re: Milyenek az undorítóan férges izraeli tolvaj patkányok ?

2016-12-19 18:09:25