kdfsz-dec-24

Quoted post


Vendég

#16 Re:

2016-10-27 09:37

#6: -  

 Ezek hívatások ne keverjük már össze azzal hogy ki mennyire kényelmes és nem tud bevásárolni nem hiszem hogy az élelmiszerek bevásárlását össze lehetne keverni a család tagjaink életével szánalmas ez a hozzászólás....biztos vannak ezeknek a hivatásoknak is érdekképviselete ott kell panaszkodni hogy már nem akarnak embereket gyógyítani meg tűzet oltani stb.ünnep napokon és hétvégeken.....bár már most is ilyen az egészségügy nem is olyan régen volt benne részem rohadtul leszarják az embert milyen beteg még a korházból is kiteszik mi kereskedelmi dolgozók miért ne lehetnénk otthon dec.24-én na és mégegyszer az enyém szakma a felsoroltak meg hivatások azt hogy nem vesz egy űveg borral többet azzal nem fog össze dölni a világ

 

 

Válaszok


Vendég

#27 Re: Re:

2016-10-27 12:17:31

#16: - Re:  

 Munka munka! Szerintem mindenkinek tele van a hócipője a követelőzéssel, amit rendszeresen csináltok, de ha bemegyünk egy boltba, akkor az udvariasságnak, segítőkészségnek halovány jele sem tapasztalható. Szerintem kicsit el kéne kezdeni a saját házatok táján sepregetni, majd utána követelőzni, mert egyelőre még ti vagytok a vásárlókért és nem fordítva. Az igazi kereskedők számára éppúgy hivatás a kereskedelem, mint egy orvosnak, vagy tűzoltónak, csak már olyan mértékben felhigult a szakma, hogy az összes selejt, munkakerülő a boltokban köt ki trécselni. 

Valahol érezni kéne, hogy megint átléptetek egy határt! Nem először!

anyád pi...! lehet, hogy nagyobb iskolai végzettségem van, mint neked. bunkó!

#99 Re: Re:

2016-11-04 10:51:36