A Váci Madách Imre Gimnázium tantestületének állásfoglalása

Quoted post

Páll Ferenc -MarDan.hu

#168 Nem tudtok olvasni????????

2015-03-12 13:58

1. Én nem sok helyesírási hibát látok a JGE közleményében. Előbb olvassátok el figyelmesen aztán pofázzatok.
2. A Nemzeti ünnepről van szó- én is kinn leszek kis családommal a Nemzeti Múzeumnál, ahogyan azt  tettem éveken keresztül még Gyurcsány alatt is. 
Hat éve ugyan ilyen intézkedéssel vittek gyerekeket a Gyurcsány beszédre -mert hat éve még ő volt a miniszterelnök. Nem emlékszem, hogy akkor lett volna bármiféle felháborodás.
3. Most hétvégén Vácon lesz egy révbuli amit az én cégem biztosít. Mivel zártkörű és szerződésben foglalt a titoktartás nem árulom el, hogy hol, de azt tudom hogy a vendégek 12 és 22 közöttiek lesznek és a szervezők között van az egyik ismertebb váci gimmnázium DÖK bizottsága is. 
Lehet totózni. 

A távolmaradás oka egyszerű a vasárnapi rendezvénytől. A gimnazisták egy jelentős része részegen fog otthon fetrengeni. Gondolom a DÖK járta ki az igazgatónál, hogy politikai okokból nem akarnak menni a Múzeumkertbe. 

Válaszok


Vendég

#170 Re: Nem tudtok olvasni????????

2015-03-12 14:11:20

#168: Páll Ferenc -MarDan.hu - Nem tudtok olvasni???????? 

 1. pontra: olvasd el figyelmesebben, vagy tégy magad mellé egy helyesírási könyvet, s majd utána "pofázz".

2. pontra: szíved joga ott és akkor ünnepelni, ahol akarsz

3. pontra: vigyázz, mert már megsértetted a vállalt titoktartási kötelezettséget, nehogy hoppon maradj a számláid kifizetésekor.