Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#2086 Re: Re:

2011-09-16 17:24

#2079: - Re:

Emberek! Értsük már meg, hogy ami rossz az minden Gyurcsány  Ferenctől származik, és ami  jó(bár én még  nem igen hallottam erről) az  hazánk jótevőjétől származik. De nehéz a felfogásunk!  Ejnye ejnye.

Válaszok


Vendég

#2143 Re: Re: Re:

2011-09-16 21:18:59

#2086: - Re: Re:  Basszuskulcs! Már Ő a felelős a globális melegedésért is?

Bezzeg Orbán Viktor! Született "jobbos", akit a párttitkár apukája hülyére vert (by Orbán), majd Soros ösztöndíjjal kiküldött tanulni. Az amerikaiak meg egy éve hüledeznek, hogy aki Náluk tanult, az hogyan lehet ilyen antidemokrata! Az MSzMP KB-ben dolgozó "jobboldali érzelmű" Stumpf- és Kövér! Ők aztán védték a jobboldali eszméket a Párt székházban.... Majd elfelejtettem kedvec emberemet, az Orván Viktor után lihegő Szűrös Mátyást! Milyen fáradt lehet, hogy mint a moszkvai nagykövetnek évtizedekig kellett kicipelni a "guruló dollárok"-at Moszvába! Az a buta Obama meg nem tudja, hogy Bin Ladent kellett volna kikineveznie.....

Ugyan már. Okos ember már nincs is a bértollnokok között? Nem vettétek észre, hogy Orbán Viktor mellett az nem marad meg, akit bekap- és úgy jut a gyomrába. Bezzeg, aki alulról "küzdi fel" magát. Csak ehhez ízlés- és sűrű nyelvcsapás kell. Úgy látom, Neked van.....

Komolyra fordítva szót: demokrata érzelmű ember vagyok. Mindegy, hogy ki az, akit a diktatúra el akar törölni-, nota bene nyíltan "meg akar semmisíteni" (by Orbán), azt MEG KELL VÉDENI! A diktátoroknak Európában nincs helye, Orbán és kormánya takarodjon! Szerinte - számára - úgy is van élet Európán kívül. Hát utazzon el Semjénnel és a többi talpnyalóval együtt!. Nem tartjuk vissza.....