Tiltakozunk Aranyi János gyepmester működése ellen!

Quoted post

Kopaszkutya

#21 Nincs más nekem csak a farock!

2015-02-19 20:26

Ez a sok dumagép szájkaratés egy-egy állatot haza is vihetne magához.

Talán egyhülne a feszültség, ha mással lennének elfoglalva! 

A sok ilyen-olyan korcsot nem kéne mások adóforintjából ápolgatni, etetni, gyógyítgatni, fizessék ki Önök Uraim, saját zsebből és gondoskodjanak róla nyugodtan, semmi közöm hozzá.

Örülök, ha a családom ételét, orvosi ellátását fedezni tudom 37 év munkaviszonnyal a hátam mögött, 55 évesen.

Majd pont mások felelőtlenül kitermelt kutyaszaporulatán fog megszakadni a szívem!

Most pedig lehet "kuvaanyázni", mint ahogyan az ilyen fórumokon az ilyen lények általában teszik.

 

Válaszok


Vendég

#24 senkRe: Nincs más nekem csak a farock!

2015-03-06 10:37:39

#21: Kopaszkutya - Nincs más nekem csak a farock! 

 senki sem kiváncsi a   véleményére. 

bíró

#30 Re: Nincs más nekem csak a farock!

2015-03-08 06:34:52

#21: Kopaszkutya - Nincs más nekem csak a farock! 

 hát akkor: a kurva anyádat!

Emi

#32 Re: Nincs más nekem csak a farock!

2015-03-09 00:00:43

#21: Kopaszkutya - Nincs más nekem csak a farock! 

 Ember vagy? A te életed, azt kezdtél vele, amit csak akartál. Panaszkodni jöttél, hogy alig élsz? A te problémád, hogy ennyit hoztál ki belőle. Az állatok meg az ember felelőssége. Nem hiszem, hogy érted, miről van szó. A legjobbakat kívánom! A hozzá-állásodnak is... Ne sírj, mit kaptál az élettől. Csak azt, amit magadnak teremtettél :)

csak egy állatbarát

#34 Re: Nincs más nekem csak a farock!

2015-04-10 18:19:05

#21: Kopaszkutya - Nincs más nekem csak a farock! 

 Az ember jellemét visszatükrözi ahogy az állatokkal bánik. Aki elmegy egy szenvedő kutya mellett, az elmegy a szenvedő embertársa mellett is ugyanúgy! Tehát kedves "kopaszkutya" sűppedj kicsit az önvizsgálatba, és majd rájössz miért vagy ilyen keserű. SEGÍTENI JÓ dolog! A hálás szemek, akár emberé, akár állaté simogatják a lelked egy jó darabig. Na persze a kis irományod alapján te ezt nyilván sohasem tapasztaltad. 


Vendég

#40 Re: Nincs más nekem csak a farock!

2015-06-23 12:31:48

#21: Kopaszkutya - Nincs más nekem csak a farock! 

 Èn csak azt kìvànom neked, hogy a Jò Isten ùgy verjen meg, hogy pörögjèl.

Lallerneje

#45 Re: Nincs más nekem csak a farock!

2015-07-12 15:59:00

Lallerneje

#46 Re: Nincs más nekem csak a farock!

2015-07-12 16:00:22

#21: Kopaszkutya - Nincs más nekem csak a farock! 

 Egyetlen korcsot látok itt, viszont megdöbbentő hogy tud írni. :D Kívánságod számomra parancs: Kurvaanyád.


Vendég

#73 Re: Nincs más nekem csak a farock!

2016-02-15 20:30:04

#21: Kopaszkutya - Nincs más nekem csak a farock! 

 A sok hülye gonosz embert sem kellene mások adó forintjain gyógyítani.akik kész akarva tették tönkre az egészségüket...

De az állatok nem saját maguktól születtnek halomra..és kerülnek utcára..az emberi nem törődömség,és butaság miatt..