Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért

Quoted post


Vendég

#80

2014-08-29 17:49

Egyébként a Pennys kártya is egy átverés, a mia napig nem tudom mire és hogyan gyűlik rajta a pont, és az alkalmazottak se tudják elmagyarázni. Annyit tudok, hogy bizonyos időnként valamiféle sorsoláson vesz részt, de hogy azt honnan lehet tudni, hogy ki nyert és mit????Ha más itt vagyok, elmondom azt is, hogy öt-hat zsugor ásványvizet szoktam veni bevásárláskor, ami ugye átlátszó...és minden alkalommal ki kell pakolni az összeset a törött gerincemmel.....már jó ideje máshol veszem....

Válaszok


Vendég

#101 Re:

2014-08-30 14:58:22

#80: -  

 Én a múltkor kifogtam,hogy az előttem lévő vásárló visszanyerte a vásárlási összeg felét.Ahogy lehúzták a kártyáját a pénztáros látta a pénztárgépen és szólt aztán már a számlát úgy nyomtatta ki a rendszer, hogy csak a fele cuccért kellett fizetniük. Nagy volt az öröm :D Zsugor vizet még sosem szedettek szét velem, de Pennys dolgozó pénztáros ismerősöm mesélte a 2,8-as tejeket az 1,5-ös kartonba csempészve, de mesélt 24 csomagos wc papír pakkba rejtett pick szalámiról is, na meg az olcsóbb napilappa becsomagolt drágább napilpról is. Hiába no...leleményesek a tolvajok :(