KÉRELEM MINDEN ÁLLAM KORMÁNYÁHOZ !!!

Quoted post


Vendég

#18

2014-08-06 18:51

Izrael mögött a háttérhatalom van.A bilderberg csoport!Izrael a Rothschildok tolvajbirodalma!Izrael neki csak eszköz úgy mint Magyarországon a cigányok romák!Azért különböztetik meg őket,hogy roma mert ezzel is ellentétet akar szítani!Magyarországi zsidóság is eszköz a háttérhatalom kezében!Magyarországon 6000 Izraeli katonák állomásozik!A fiatal Izraeli katonák kiképzése zajlik és a magyar rendőröket velük cserélik le!Ezt úgy teszik,hogy észre sem veszed!A kettős állampolgárú(Izraeli -Magyar meiket fogja elárulni ha helyzet lesz?A magyart! Fegyvert fog kapni a magyar nép ellen fog menni mert ő csak Izrael a magyar állampolgárság csak alibinek kellett!Mondtam egy pogármesternek,hogy magyarországon 6000 Izraeli katona állámásozik.A válasza az volt,hogy"Mindenhol vannak Izraeli katonák!!!!!!!!!!!Az Izraeli zsidó nem fog magyarországon együtt kormányozni a magyar zsidókkal mert Mgyarország már az Izraelieké csak a birka magyar még nem tudja!

Válaszok


Vendég

#25 Re:

2014-08-13 13:52:14

#18: -  

 Annyiszor hallottam már ezt, hogy most már kérnék szépen bizonyítékokat!!! Nem akarom elhinni. Nem vagyok naív, de tényleg akarok bizonyítékot! Komoly vádak, komoly feltételezések.Egyszerűen képtelen vagyok felfogni hogy, ennyire szar lenne a helyzet?!