Petició a "deviza" és lakáshitelesekért

Quoted post


Vendég

#286

2011-08-10 20:19

Aláírtam a petíciót, de kíváncsi lennék, hogy nem tehetnénk-e mi hitelt felvevők valamilyen hathatósabb lépést, hogy a bankok és a kormány valóban lépni kényszerüljön. Arra gondoltam, hogy ha a rengeteg adós kb. 1-2 hónapig szándékosan nem fizetné be a lakáshitel törlesztőrészletét, akkor rá volnának kényszerítve a bankok és a kormány, hogy tárgyalásokat kezdeményezzenek az adósok képviselőivel, és a történtek miatti felelősségvállalás azonos mértékű legyen az állam-bankok-adósok részéről, vagyis 1/3 mértékű. Az adósok jelentős része - ahogy én is - pénzügyi tanácsadó segítségét vette igénybe azért, hogy számára a legmegfelelőbb hitelt válasszák ki, akik gyakorlatilag rábeszélték az embereket a svájci frankos hitelre és ezért a szolgáltatásért sokan még fizettünk is. Ezért én mindenképpen támogatnék egy hathatósabb módot, akár a törlesztő részlet ideiglenesen történő be nem fizetését mindaddig, amíg a bankok és a kormány nem hajlandók hathatós, mindenki számára megfelelő megoldásról tárgyalni és megállapodni.
Üdv. Zilaji Krisztina

Válaszok


Vendég

#289 Re:

2011-08-10 23:07:49

#286: -

Szia Krisztina!

Nagyon jó az ötlet, de szerintem az sokak tartozását átadnák a végrehajtónak :((( Az én bankom a 40. napon tenné.

Pont tegnap beszéltem velük, és közölték, hogyha késedelembe esek ez vár.

PÉER
Vendég

#295 :Péter

2011-08-11 09:26:56

#286: -  

 Szia Kriszta ugyanezt javasolm én is-Nem is tudom fizetni a havi 110000 ft-s fizetésemböl a havi több mint 86700-t.De már nem is akarom.Minek Ugyis több lesz a törlesztő és erre kérek mindenkit

NE TEGYE.ÉPNI KÉNE A BANKNAK VALAMITNEKEM A RAIFAISSENNÉL VAN
aZT MONDJÁK CSAK AZT KELL MEGSEGITENI AKI MÁR NEM TUDJA FIZETNI.

dE KÉRDRM ÉN HÁNNYAN VANNAK UGY HOGY EMIATT TOBB MÁSFAJTA HITELT FELVETTEK E MELLÉ HOGY A REZSIT ÉS A NAPI MEGÉLHETÉST FITENI TUDJÁK.sZÉGYELJÉK MAGUKAT A BANKOK

ÉS oRBÁN VIKTOR ÉS CSAPATA ILLETVE AZ AKKORI 2007-2008-AS POLITIKUSI KAR


Vendég

#311 Re:

2011-08-11 12:53:02

#286: -

Krisztina, úgy gondolom, hogy nem igen van más eszköz a kezünkben. Már csak az a kérdés, hol tudunk ennek nagy hangot adni?

Egész oldalas fizetett hírdetés a Metró újságban?