Az akác legyen hungarikum!

Quoted post

Endre

#4836

2014-05-15 09:51

Bpetya nagyszájú! Telepítettél te már tölgyet vagy egyáltalán neveltél már erdőt,vagy csak száraz tankönyvi és elméleti síkon osztod az észt? Ha igen hány éves a legidősebb állomány ami a kezed alatt nőtt fel?

Válaszok

bpetya75

#4837 Re:

2014-05-15 09:56:40

#4836: Endre -

Nem telepítettem. Viszont elég sokat láttam, látok. Nem, nem fényképen, hanem terepen. Nem tudom hol dolgozol, nem vitatom, hogy vannak olyan helyek, ahol nem, vagy irreális költséggel lehet csak tölgyet felhozni. Csakhogy ez nem jelenti azt, amit írtál, hogy tölgyet csak szerecsével lehet. Elég változatos az ország domborzata, talaja, vízrajza ahhoz, hogy ilyen sarkos kijelentések ne állják meg a helyüket.

Egy olvasó

#4838 Re:

2014-05-15 12:03:30

#4836: Endre -

Endre, szállj le a magas lóról és érvelj, írj tényeket, tapasztalatokat, alkoss értelmes véleményt.

peti

#4839 Re:

2014-05-15 12:11:19

#4836: Endre -

Tisztelt Endre!

Mit jelen az, hogy telepítettél? Azt, hogy a telepítés tulajdonosa voltál, azt hogy tervezted a telepítést, azt hogy erdészként irányítottad a telepítést, azt hogy fogtad a kaszát, azt hogy fogtad az ékásót, azt hogy termelted a csemetét, szetted a makkot vagy azt hogy meggyőzted a tulajdonost az erdőtelepítésről? Társadalomban élünk. Ha kötődsz az erdőhöz valamiképp, akkor magad is láthatod, hogy Petya szippantott már erdei levegőt. Történetesen én is másképp látom a helyzetet mint ő, de ha eltér a véleményed, akkor szerintem érvekkel kell alátámasztani. Ha rázzuk az öklünket, az jobb?