Szüntessük meg a kórházak előtt szedett "sáp"díjat=parkolásidíj

Quoted post

Szilvóca79

#4 Parkolás EÜ.intézményeknél

2014-02-27 21:06

Én az 5 éves kisfiamat vittem a Fiumei úti balesetibe kontroll vizsgálatra és mivel ott nem lehet időpontot kérni volt olyan,hogy több mint 4 órát vártunk,volt,hogy le kellett szaladnunk dobni az órába,közben behívtak volna minket,így mire visszaértünk bement persze egy másik gyerek,így újabb 1/2 óra várakozás volt és mivel vidéken lakunk,korábban ráadásul 68km-re Pesttől,így az autót választottam,mert kicsit hosszú lett volna az út oda-vissza,meg még 4 óra várakozás egy 5 éven aluli gyereknek.Iszonyú pénzt költöttem már a parkolásra-e miatt.Vagy valami elkerített parkoló lenne a megoldás,vagy a bejelentkezésnél osztogathatnának valami igazolást,papírkát,amit ki lehetne tenni,hogy ne kelljen fizetni,meg ne büntethessenek meg.Meg pl,ha valami baleset történt,mint pl a párom legyalult az ujjából egy darabot és rohantam vele a legközelebbi kórházba,ott ellátták,majd a következőbe,nekem eszembe se jutott volna a parkoló óra,még szerencse,hogy ez este 6 után volt,mert vele is ott ültünk pár órát,mire jött egy orvos,majd röntgen,mire az kész lett,átkötözés....,majd szintén kontroll 4-5 órás várakozással és nem 20ft/órás parkolási díjjal 2 naponta 2-3 hétig.Mi pénzt bezsebelhetnek ebből a parkolási társaságok.Az ingyenes parkolás felügyelet,vagy igazolás nélkül nem járható az biztos,mert akkor mindenki,akinek a környéken van dolga és nem a kórházban az is ott parkolna és aki oda menne nem találna parkoló helyet,bár így is problémás,néhol,volt,hogy 3 kört is mentem a kórház körül,mire találtam egy helyet.

Válaszok

Spivákné Kováts Nikoletta Mária
A petíció szerzője

#5 Re: Parkolás EÜ.intézményeknél

2014-02-27 21:14:03

#4: Szilvóca79 - Parkolás EÜ.intézményeknél

Szia,teljesen igazad van!!! Amikor sietsz a korházba nem a parkoló órát fogod keresni!!!! Ezért van ez a petíció! Mindenki panaszkodik de aláírni nem akarják...hány helyre megosztottam már...az ujságban is megjelent..a nevemet adtam a cikkhez...és még mindig csak 124 aláíró van! SZÜNTESSÜK MEG A PARKOLÁSI DIJJAT AZ EGÉSZSÉGÜGYI INTÉZMÉNYEK ELŐTT!!Köszönöm,ha aláírtad!