Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére

Quoted post


Vendég

#2101

2011-06-13 22:40

Nem engedhetjük, hogy a szólás, véleménynyilvánítás szabadsága eltűnjön.

Válaszok

Titanilla
Vendég

#2112

2011-06-13 23:11:22

Minden előttem szólóval egyetértek, de mit is tudunk tenni? A Média Tanács a FIDESZ kezében van. Olyan pályázati feltételeket szabnak amilyeneket akarnak. Úgy látszik, hogy Orbán nem tud olyan nagylelkű lenni, mint Horn Gyula volt annak idején a Magyar Nemzettel kapcsolatban. Nemcsak hogy nem számolta fel a lapot, de még támogatást is adott nekik. Gyakorlatilag az ellenzék egyetlen szócsövét számolják fel a Klubrádióval, amiből remélem, hogy világraszóló botrány lesz, mert így aztán tejesen hihetelenné és hiteltelenné válik a FIDESZ azon állítása, miszerint Magyarországon demokrácia van. Egy demokratikus kormánynak szüksége van ellezéki médiára. Egy DEMOKRATIKUSNAK, igen de nem Orbánnak. Ezzel a kormány a saját halálos itéletét mondja ki. Én szinte csak ezt a rádiót hallgatom, támogatom, munkatásait nagyra becsülöm, és minden szükséges segítséget megadnék a rádió megmaradásáért. Csak egyet nem tudok, Orbánnak és a Kormánynak észt adni. Egyébként sem értem, hogy miért félnek a Klubrádiótól???