Eva Rezesova Elleni Társadalmi kiállás

Quoted post


Vendég

#23

2013-12-22 16:34

Ma indult beszélgetés
Tamás Szilvási
15:57
Tamás Szilvási

Fiatal Ember vagyok..Jelenleg 18-éves..Állami Gondozottként nevelkedtem fel..Arcom bőrbetegségben szenved..Lábam műtét előtt áll..Sajnos nincs fedezetem erre sem,hogy megcsináltassam megműtessem mivel magam is krízis helyzetben élek..Nincs Segítségem akihez tudnék Fordulni..Segítőkész,Szenvedélytől mentes kis Fiatal Normális Ember vagyok,aki szeretne célt vinni az életbe,illetve rendbe rakatni arcát,de sajnos nem tudom ezt fedezni saját fedezetemből..Tanuló vagyok,nincsen senkim,lemondtak a szüleim is rólam,nincs kihez fordulnom segítségül..Egyedül álló vagyok,akinél most vagyok az is krízis helyzetben él nem csak én,kérem aki tud segítsen nekem Támogatásul amiben tud!..

Krízis Helyzetben Számlaszámom:11773346-02015127 Kérem erre a számlaszámra segítsenek ..Hogy megtudjam magam csináltatni illetve arcomat,illetve krízis helyzetemet. Kérem Osszák meg,segítsenek!!...Tudom nem ide illik de kérem Osszák meg segítsenek nekem..Mindenkinek Kívánok.-Sikerekben Sok-Boldog Karácsonyi Ünnepeket Illetve Boldog Új Évet..Sajnos nekem nem lesz,de mindenkinek kívánok minden jót és boldogságot..

Válaszok


Vendég

#25 Re:

2014-05-02 10:38:49

#23: -  

 

Kamu vagy haver!
Admin

#26 Re:

2017-03-26 10:21:30

#23: -  

 Tisztelt Cím! 

 

Kérem,hogy aki ezt feltette sürgősen törölje le!

Mivel ez nem ide való,ezért kérem mielőbbi intézkedésüket!