Tiltakozás a kutyák számára mindenhol kötelező póráz ellen

Quoted post

rubinka

#9

2013-11-21 10:51

üdvözlök mindenkit,én aláirtam,ugyan külföldön élek,de sürön hazalágotagok,a két kis bolimal,egyszerüen felháborito,és az emberiség legaljasabb emberei hozzák az utobbi idöben ezeket a törvényeket......miért van az,ha én itt kint a városi parkban lemegyek kutyát sétáltatni,poráz nélkül rohangálnak a kutyáim,mi belefutunk más kutyás pajtiba is és a kutya nem szol....minden egyes sarkon kutya toalett,itató,bevásárlo központokba kutyákkal járnak az emberek,elszomoritó,de remélem eljön az idö,hogy az ötletadonknak lesz kötél a nyakukban

Válaszok

V.A.

#58 Re:

2013-11-21 14:09:29

#9: rubinka -

Kedves Rubinka! Melyik az az ország, amelyikben élsz?

Miniwa

#216 Re:

2013-11-25 19:01:45

#9: rubinka -

először is köszönöm (minden kutyás nevében is), hogy kintről is támogatod a hazai kutyásokat :) reméljük egyszer Mo. is eljut az általad leírt szintre, és én is remélem egyszer megkapják a magukét az ilyen hülye törvények kitalálói, sajnos vagyunk jópáran azt hiszem akik még elköltözni sem tudunk ebből az országból, menekülni az ilyen hülye törvények elől :( borzasztó ami itt megy, sokszor már tényleg úgy érzem, hogy ezeket a törvényeket csak azért hozzák, hogy ellehetetlenítsék ezzel az állattartást.