Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Gyurcsányszimpatizáns
Vendég

#15241 Re: Re: Re:

2013-07-26 06:10

#15240: Holmann Klaudia - Re: Re:  

 Te gonosz némber, aki nem ért veletek egyet, az csak zsidó lehet? Van, akinek egyszerűen a gyomra nem veszi be a gyűlölködést, amit műveltek.

Válaszok

Holmann Klaudia

#15242 Re: Re: Re: Re:

2013-07-26 07:35:42

#15241: Gyurcsányszimpatizáns - Re: Re: Re:

Látom, még mindig nem érted! Bár, ahogy nézem....nem is fogod. Tudod nem az a bajom, hogy zsidó! Az én nagymamám is az volt, valahol én is az vagyok....vér szerint! De nem nemzetiség szerint! Én magyar vagyok, nem pedig zsidó! Nos, tudod bírom amikor te beszélsz nekem gyülőlködésről! Kertész Ákos bezzeg genetikai alattvalózhat, Regős pedig így írhat róllunk, az nem baj. Érdekes, hogy ilyenkor lapítottok, mint a szar a fűben! Én nem gyűlölök senkit, sem a cigányt, sem a zsidót. Ezt az országot magyarrá vált és magyarrá lett nemzet testvéreim alkották és hidd el, sok embernek nem tetszik, amit gyurcsotány művel! Mitől félsz? A Magyar Gárdától? Pedig ott is van zsidó ember, Reiner Péternek hívják! Kiállt a gárda mellett, mert tudja milyen magyarnak lenni. Vagy bszéljek neked Vincze Ferencnéről, aki cigány származású és a Jobbik tagja! Nos, ha pedig megnézed gyurcsotány, annyira de annyira kiáll a demokráciáért, hogy tapsikol Trianonért, a megvert Dél-vidéki magyarokért, a Benes-dekrétumért. Már ezért nem is való ez a hibbant Nero a magyar törvényhozzásba vagy a parlamentbe! Mi lenne, ha jobban kinyítnátok a szemeteket! És nekem sem veszi be a gyomrom a gyülölködést, pláne amit a bűzbogár dániel péter csinál, hogy gyalázza a magyarságot és annak jelképeit!