Össznépi bizalmatlansági indítvány az Orbán kormány ellen

Quoted post


Vendég

#115 Micsoda agyafúrt szöveg, sejtem mely népcsoporttól ered!

2013-06-25 09:17

#1: -

Egy dolgot a szövegben nem értek. Hol vannak itt fasiszták? Én kettős állampolgárságú izraelieket, kettős állampolgárságú magyar-izraelieket, kettős állampolgárságu cigány-magyarokat látok egy csekély igaz magyaron kívül a Magyar Parlamentünkben, de fasisztát?????

Aki ezt leírta tudja egyáltalán mit jelent ez a szó?

"Ahol egy fasiszta alakulatnak esélye sem lehet a parlamentbe kerülésre, mert a jog már a megalakulását is korlátozza! Ahol a rendvédelem alakulatai - és nem egyenruhákba bújtatott pártkatonák - szolgálják a rendet a törvények teljes tiszteletben tartása mellett!"

És, ha már a jogról beszélünk, valakinek gondja van azzal, hogy a magyar Magyarországon békében, nyugalomban akar élni? Nem kötelező ebben az országban élni, de aki itt akar, az tartsa be az anyaország, az őslakosok törvényeit. Nem érdekel se Izrael, se az EU, se Amerika ál demokrata hőbörgése sem. Nekem egy olyan ország, aki az őslakosoktól elrabolta földjeiket, ne papoljon demokráciáról!!!

Még egy-két megjegyzés. -Hogy van az, hogy a zsidókkal, a cigányokkal az egész világon gondja van az emberiségnek?

-Hogy van az, hogy Magyarországon a fent említett két népcsoportnak van csupán gondja a magyarral?

Megmondom. Mert ők nem beilleszkedni, hanem leigázni, élősködni akarnak az emberiséget, emberiségen!


Válaszok

Greg Magányosfarkas

#174 Re: Micsoda agyafúrt szöveg, sejtem mely népcsoporttól ered!

2014-02-11 09:58:05

#115: - Micsoda agyafúrt szöveg, sejtem mely népcsoporttól ered!

Így beszél egy valódi vérnáci, fasiszta!

Neked is el kell majd számolnod a tetteidről egy független bíróság előtt.