Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!

Quoted post

Egy szülő!!!

#7

2013-05-09 09:10

Sziasztok!Azoktól kellene elvenni a magasabb összegű családi pótlékot Gyest meg a többi támogatást akik nem járnak rendszeresen orvosi vizsgálat controllra vissza.Meg még aki nem váltja ki a gyógyszereket.Vissza lehetne nézni ezeket és azoktól vegyék el!!!!!!Elvesznek majdnem 40000ft +közgyógyot. Miből váltsa ki az ember a gyermek gyógyszereit ha ez elveszik?Az állam bácsik fizetéséből kellene elvenni jó pár 100.000forintot!!!!!!Nekik nem sok ez a 40000ft!!!!!!De nekünk szegény embereknek nagyon sok!!!!!!!!!!!!!Nem tudjuk majd kiváltani a gyógyszert mert nem lesz rá anyagi keret!!Előbb utóbb a közép súlyú asztmából súlyos lesz mert nem kapja meg a gyógyszereit a gyerek!!!Majd akkor jár a támogatás!!!!!Rezsi csökkentés a beteg gyerekek pénzéből!!!!:(Nyugdíjasoknak meg nyugdíj emelés!!!:(Beteg gyereknek meg semmi!!!Köszönet állam bácsi!!!

Válaszok

mamana

#510

2013-05-12 17:29:46

#7: Egy szülő!!! -

kedves Szülő! a felhábordásnak nem az a módja, hogy más embercsoportot piszkálunk, mert minket igazságtalanul sújtanak a rendelkezések! a szavazáskor kell jól gondolkodni: ha a 300.-Ft-ot nem népszavazta volna meg a magyar, és jobban odafigyelt volna a politikára, és arra, ki mit hazudik 2010-ben, akkor most nem ez a szemétláda kormány lenne, aki kizárólag a szegény emberekről, rokkantakról, nyugdíjasokról, szedi le a 7-ik bőrt is, és közmunkával megteremtette a rabszolgamunkát!!


Vendég

#551 Egyetértek Veled!

2013-05-13 07:17:19


Vendég

#737 Re: Egy astmás unoka nagymamája !

2013-05-23 05:08:12

#7: Egy szülő!!! -

Hogy jönnek ide a nyugdíjasok, benyalatad azorbán dumáját, pont ezt akarta, egymás ellen forditani a különböző csoportokat. Sok nagyszülő is aláírta a peticíót, én is.

Anyuka

#851

2013-06-02 17:15:30

#7: Egy szülő!!! -

Ne haragudj, hogy leveledre válaszolok. Én 4 gyermeket nevelek - egyedül - a legkisebb asztmás. Nekem is sokat jelent az, hogy elveszítettük a magasabb családi pótlékot, stb. Azonban nem értek egyet azzal a mondatoddal, hogy a nyugdíjasok emelést kapnak. Miért ne? Ők már dolgoztak értünk. Az én szüleim is nyugdíjasok, 78 és 74 évesek. A kettőjük nyugdíja most nincs 140.000,-Ft. Szerintem Ők ugyanúgy megérdemlik a törődést. Nem tudom, Te mit szólnál, ha nyugdíjas lennél, és az Állambácsi elküldene 68 e Ft-tal nyugdíjba, és mondjuk még 15 évig ebből kellene élned. Az tetszene??

Egy anyuka

 

Egy Édesanya!!

#874 Re: Sziasztok

2013-06-06 20:02:21

#7: Egy szülő!!! - Ha emlékszel vmelyik egyszer azt nyilatkozta hogy 47000 Ft-ból meg lehet élni!!!!Szerintem is inkább tőlük kellene elvenni és nem csak az asztmás hanem egyébb súlyos beteg gyermekre fordítani!!!És azt szajkozák mindenhol alacsony a népeség mit tesznek érte , a családi pótlék összege 4 éve semmit nem változot az én tudomásom szerin semmit nem emeltek rajt !!!Csak az ovoda havi 10000 Ft ez az étkezés egyébb díjak.És a maradék 2800 Ft ból meg ruháztasd etesd a gyerköcödet + plusz a gyógyszerek!!Mi meg nem látjuk a férjemet szinte mert este 8 órakor ér haza van mikor később hulla fáradtan én is dolgozom de aki egyedül neveli azzal mi van  koldul majd vagy mi!!?

 


Vendég

#994 Re:

2013-06-27 12:18:20

h

#7: Egy szülő!!! -

Kedves Szülő !

A nyugdíj emelésről annyit, hogy aki ezt eléri az ledolgozott  30 vagy 40 évet. És a nyyugdíjának kb. majdnem a negyedét, rosszabb esetben a felét gyógyszerre költi. Persze ha tudja. Szerintem ne sajnáld tőlünk mert a mostani helyzet szerint mi sem vagyunk jobb helyzetben.  Eltörölték az alaptörvényből az alanyi jogon járó nyugdíjat és az ingyenes orvosi ellátást. Szerinted meddig fogunk élni ?  Attól fűggetlenül én is egy 13 éves gyereket nevelek 7 napos kora óta, aki szintén születésétől fogva súlyos asztmás. Nekem sem mindegy, hogy mennyit kapok a gyerekre, mert a szüleitől egy fillért sem kapunk. Tehát úgy élünk, ahogy tudunk. De, hogy ezután, hogy lesz, azt már én sem tudom. Még váltolztatni sem tudok, mert öregek vagyunk. Csak abban reménykedek, hogy mégsem történik meg ez a szörnyűség.

 


Vendég

#1226 Re:

2013-08-23 06:42:43