ALÁÍRÁSGYŰJTÉS A REZSI NÖVELÉSÉRT

Quoted post

nicknév

#21 Re:

2013-04-06 10:26

#1: -  

 A köcsög Fidesz! Kampányfogásból, rosszindulatból csökkent 10 százalékot a sok ostoba meg örül neki! Még szerencse, hogy akadnak értelmes emberek akik alig várják, hogy az MSZP szakmai alapokon, jóindulatból megemelje 10 százalékkal. Kicsit irígylem az eszeteket, én ugyanis ostobva vagyok.

Válaszok

Imona

#48 Re: Re:

2014-02-22 19:31:02

#21: nicknév - Re:

Csak azt nem árt figyelembe venni, hogy a drága Viktátorunk 20%-ról 27%-ra emelte az áfát! 10% rezsicsökkentés rohadtul nem kompenzálja ezt az adóemelést. S nem beszélve a rengeteg új adókról, amiket bevezetett. Bezzeg aki eleve többet keresett, annak csökkent a személyi jövedelem adója, de ki hónapról hónapra él a 100ezer Ft-os vagy alatti fizetéséből, annak szépen megemelte a terhét. Nice. Telefonom, netem, kenyerem, húsom stb. szignifikánsa drágult az elmúlt 4 évben. Velem nem fogja megetetni, hogy jobban élek, mert nem. Meg a fontosabb helyekről (pl. felsőoktatás) elveszi a pénzt, míg milliárdokat (!!!) öl a hülye fociba! Az első dolga volt megszűntetni az Alkotmányunkat (ergo nincs kihez fordulni), tereket s utcákat neveztetett át (vkinek jó pénzt hozott) s ellopta a magánnyugdíjakat. Valakinek több, mint egy millió Ft volt a számláján, amit a fizetéséből vontak le, s a millióból visszakapott pár tízezret. S mikor a balfék MSzP volt az élen, azoknak az intézkedéseit rendszerint megvétózta, de most kb. ugyanazokat vezeti be, de más néven. Aki ezt elfelejetette s nem veszi észre, az ostoba, de nagyon! Vagy a holdudvar tagja...