Sintértelep helyett Menhely!


Vendég

/ #123

2012-05-01 09:11

Sajnos én is jártam gyepmesteri telepen (sintér telep)!!!!!!! Iszonyatos állapotok vannak.Nagyon kicsi helyen vannak a nagy melegben csak szenvednek, télen meg megfagynak, sem egy szál szalma se egy darab rongy nincs alattuk.Az ürülékükben vannak napokon heteken keresztül.Az ételről nem is beszélve,A télen haza akartam hozni abban a nagy hidegekben egy 3 hónapos kis beteg kutyát, kértem a gyepmestert Német Timeát hogy had hozzam el mert megfog fagyni.Nem adta oda és pár nap múlva meghalt a kiskutya.Panelban lakom van 2 okos és szép kutyám egy egy éves lablador és egy 5 hónapos fogszi keverék. De voltam ideglenes befogadó is egy kutyus volt nálam. Most egy cicát istápolok 4 kicsi 9 napos kiscicával.Az utcáról hoztam fel épp akkor szült.Már a kicsiknek van gazdájuk csak a nagynak nincs még.Ha vissza kell engedni az utcára megint bántani fogják ütik rugják. az anyát is megmérgezték. Ami a legszörnyüb hogy mult csütörtökön egy cicának levágták a fejét és ide dobták a játszó térre.Esetleg ha tudnál abban segiteni hogy legyen új gazdája hálás lennék.Sajnos én nem tudom megtartani mert a kiskutyámat már kétszer nagyon megverte. Igy is nagyon résen kell lennem szegény kutyáim most csak a nagyszobában és az erkélyen lehetnek máj végéig kb addig szopnak a cicák. üdv: Szántó Zsuzsanna 8400 Ajka