Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

vidéki

/ #8739 Re: Mindenkiben van valami jó is...

2012-03-11 20:51

#8736: filiszteus - Mindenkiben van valami jó is...

Nem is tudtam. Nálunk a faluban rengeteg állat van, mióta leköltözött Pestről egy állatbarát srác az élettársával. Kezdte 1 kutyával, 6 nyúllal, 6 birkával. Most van neki 30 birkája, 2 hucul lova, 2 kutyája, libái, tyúkjai, ami hirtelen eszembe jut. Akkora konyhakertje, ami őket eltartja, természetesen szintén van. Most már 3 szomszédnál vannak birkák kihelyezve, lehet, én is kapok párat, ha a kerítést rendbetetetem. Erre tavasszal sor kerül, lehet jönni segíteni. Lehet menni hozzájuk állatot simogatni, a kisgyerekeket viszik a szülők-nagyszülők az állatokat megismertetni. A szomszédomban van 4 liba, azok már akkor ordítanak, mikor én a kapuban elfordítom a kulcsot. Borzasztóan élvezem, még cukkolom is őket. A szomszédom mondja, hogy csináljam csak, legalább megtámadnak mindenkit, aki be akar menni. Jobb házőrzők, mint a kutyák. Születtek szemben kis bárányok, megkérdezem, hogy mi van, pici, már panaszkodnak is. Ezeket az élményeket Pesten nem ismeri senki, én is több, mint 5 évtizedet késtem. Vissza nem mennék Pestre, alig várom, hogy jöjjenek az unokáim és megmutassam nekik. Na, jól elkanyarodtam a Fodor kutyájától. Tudnék a szomszéd komondorjáról is mesélni, az sem semmi.