Börtönbüntetés az állatkínzóknak!


Vendég

/ #243 Re: info@newlife.hu

2012-02-16 09:10

#242: Denevér - info@newlife.hu

242 Én sem vagyok vega,bár sem vadat, sem más olyan egyéb állatot nem eszek meg./Csirke,disznó esetleg marha/

Ezeket az állatokat le kell ölni hozzá/valakinek/.DE!!!! Nem mindegy, hogy hogyan van tartva, hogyan jut el addig azaz állat és hogyan végzi.  Számos videók keringenek ezekrõl! Neked sem mindegy milyen körülmények között volt tartva egy állat,amit megeszel,hiszen kimutatták már azt is húsokból  paraszti nyelven - megeszed azt az "idegbeteg" hormonokat vele.Azokat az állatokat,amit megeszel, azért élik le azt a kis életüket,hogy neked táplálék legyen, attól az életükben ugyan úgy meg kell tisztelni. / etetni, tisztán tartani, és szegényeknek, amikor eljön a vég méltósággal "megölni".Itt is a videókat tudom felhozni figyelmedbe,hogy megértsd!

Gondolom ez a része érdekelt ,de ez csak egy személyes vélemény.

Ezen kivül az a rengeteg házi kedvenc lovak, kutyák , macskák , akik viszont tényleg nem arra születtek, hogy megegyük, hanem az ember társa, barátja....... és amit itt müvelnek velük hazánkban büntetlenül,na az már teljes mértékben az emberi aljasság, amit meg kell állitani!!!!

Az ember megszelidette az állatokat, igy felelõsek vagyunk értük!