A szociális ágazat megfelelő anyagi és erkölcsi elismerése


Vendég

/ #11 Re: Re: Ez IS a baj a mai magyar egészségügyi és szociális ágazatban

2012-02-01 18:12

#4: - Re: Ez IS a baj a mai magyar egészségügyi és szociális ágazatban

T.hozzászóló! Isten ments,h. lebecsüljem a kórházakban valóban becsületesen dolgozó embereket. Én magam is dolgoztam évekig belgyógyászaton,sebészeten,laboros is voltam,amikor épp arra volt szükség. Azóta azonban nagyon sokat változott a helyzet /sajnos/. Nemrég beteg voltam és bizony nem kívánom senkinek,amit EGYES nővérkéknél tapasztalta. Ugyan nem velem viselkedtek úgy,ahogy...De szörnyű volt látni is. Sajnos nagyon felhígult a "pálya". A "túlképzettség "probléma nálunk is,mindenütt meg van. Tehát a "megfelelési feltételekről" tudok. Egy azonban biztos. Akik,mint már korábban is írtam,nem feleltek meg nálunk,a kórházakban tárt karokkal fogadták,amit a mai napi nem értek. Itt a szakmai tudásra és természetesen az emberi,erkölcsi hozzáállásra gondolok.Tehát mégegyszer: NEM BECSÜLÖK LE MINDEN KÓRHÁZI ÁPOLÓT!Természetesen én is az összefogás híve vagyok és nagyo bízom benne,h. talán sikerülni fog! Azért még valami: mint említettem nagyon sokáig kórházban is dolgoztam,abban azonban egyáltalán nem értek egyet veled,h. az idősek otthonában a munka monoton.Demens betegekkel foglalkozom,valóban időnként fárasztó,de számomra sosem volt monoton. Az utolsó bekezdéseddel abszolut egyetértek,és ha "olyat" írtam,kérlek,ne haragudj,dühében sokmindent leír az ember. Köszönöm,h. írtál,további türelmet,jó munkát kívánok neked,és BÍZZUNK! Üdv::Tímea