Magyar Szolidaritás Mozgalom: Ketyeg Orbánék órája

veterán

/ #1016

2011-12-31 20:07

Azt meg sem említem, hogy miféle emberek , miféle "honatyák" azok, akik 13 millió forintot mulatgatnak el a saját tákolmányuk üdvözlésére, a nép nyomorba döntőinek öntömjénező ünnepségére, amikor az országukban idős emberek halnak meg , mert nem tudják megvenni a gyógyszerüket, iskolák nem tudnak fűteni,( a gyerekek hidegben kucorognak )és ebédet adni a gyerekeknek, amikor családok ezrei éheztek karácsony ünnepén..csak a könnyeiket nyelhették...Isten tudja hányan menekültek már öngyilkosságba a kilátástalanság miatt!?Százezrek, milliók tengődnek munka ,remény, kiút, pénz és jövő nélkül a lét és nemlét határán ...köztük megannyi ártatlan gyermek, akik semmiről sem tehetnek...
..ezek a mocskok pedig mulatnak??????Ünneplik magukat????Grófoknak, báróknak képzelik magukat???? NEM AZOK!!! Jó ha tudják!Elég volt ezekből a mocskokból, országunk szégyeneiből! Takarodjatok!!!

..."csak" 13 milliót szánnak magukra...Milyen "kedvesek"!! Menten megszánom őket!
ÉN MÉG EGÉSZ EDDIGI ÉLETEMBEN NEM LÁTTAM ENNYI PÉNZT!!!!Sőt Sokkal kevesebbet sem ...

Gátlástalan szemét banda!!!
Le velük!!!