Börtönbüntetés az állatkínzóknak!

Czakó István

/ #142

2011-12-23 03:14

Rajongok az állatokért. Falun nőttem fel, ott éltem 15 éves koromig, s mindig voltak állatok a környezetemben. Úgy volt szép a világ. Amióta eszemet tudom, mindig voltak kutyáim és egyéb kedvenceim, s kényeztettem őket (macska, sündisznó, tyúk, kacsa, malac, teknős, bagoly, csóka, nyulak, ...), s ők, hálából, hűségesek voltak hozzám, szót fogadtak és bármit megengedtek nekem, hogy játsszam velük. Tűrték - persze vigyáztam rájuk, és ezt ők is tudták - és élvezték a játékot. Ma is van egy öreg igazi zsinóros szőrzetű fajtatiszta pulim és egy tünemény (rossz :-), mert tudja, hogy szeretjük és vissza is él vele :-) ) nimfa papagájom. Bundás (a puli) 6 hetes, Polly (a papagáj) 1 hetes kora óta van velünk. Itt nőttek fel. Ma a kutyám elmúlt 12 éves a papagáj elmúlt 7 éves . Mindkettő rajongásig hűséges, én pedig a fiammal együtt kényeztetem őket. Az állatorvosok is azt mondták, ilyen szelíd állatokat még nem láttak. Érdemes lenne látni, mit megenged, sőt élvez mindkét állat. Boldogok, ha játszunk velük.

Éppen ezért, aki a védekezni képtelen állatokat bántalmazza, rendkívül szigorú büntetést érdemel, mert az a lelke mélyéig gonosz, velejéig romlott ember!