Rokkantvadászat...

gold

/ #118

2011-12-13 21:39

Mint sok hasonló sorstársamnak , nekem sem jók a kilátásaim a maradék életemre nézve! 54 éves nő vagyok,több mint 35 éves munkaviszonnyal rendelkezem. Egészségügyben dolgoztam korábban.Túl vagyok 2 gerinctörésen ( amit épp munkába menet szenvedtem el) 2 lábtörésen (platinával rögzítettek és másfél évbe telt a a felépülés) továbbá -> kar,sorozat-bordatörés + 9 operáció ( daganatok stb. )Egyéb kategóriába sorolnám az asztmát,szívproblémát,allergiát, ami szintén az enyém"! Nos,mindezek ismeretében alig 1 hónapja 31 %-ra minősítették egészség károsodásomat ( csak,mert nem volt szerencsém !) Totális káosz van a fejemben! Már csak az életem maradt,azt is lehetetlenné tették egy tollvonással. Keleti régióban élek,mindenki tudja mekkora itt a szegénység ,óriási nagy számok igazolják a munkanélküliséget ! Ki akar 1 olyan embert alkalmazni aki 54 éves ,cipelve magával ennyi betegséget ? - teher már önmaga számára is ha ennyi bajjal küzd az ember,de miből éljen ??? Most egy mondat jutott az eszembe : " Bocsánat,hogy élek,többé nem fordul elő " Ezt akarja elérni a kormány ? Ui: A petícióval egyetértek , köszönet érte ! Üdvözlettel: gold