Rokkantvadászat...


Vendég

/ #59

2011-12-12 14:51

Agyrém lenne ennek a törvénynek az elfogadása! 28 illetve 41 ezer forintból nem lehet megélni! Én is özvegy vagyok 30 év ledolgozott munkaviszonnyal 5 éve lettem rokkant, és özvegy is egyszerre. Panelban élek aminek télen csak a fűtése 20-25 ezer, és nem lehet szabályozni! A többi számla , a gyógyszerek..........és akkor még nem is ettem. Ha megszavazzák öngyilkos leszek! Nem fogom engedni, hogy a fejem felül vigyék el a lakást, az legyen a gyerekeké. Úgy sem tudom kiváltani a gyógyszereket! De a gyerekeknek a fejébe véstem, hogy jól jegyezzék meg a mostani képviselők nevét. Mert ez olyan mint Auswitz, és büszke lehet rá a kormányunk!!
Hol vannak a munkahelyek, ahová mehetnénk, ha bírnánk???????? Teremtenek jó pénzes munkahelyet a mentoroknak.............Mennyi pénz ez???? Az egészséges embereknek teremtenének, és ha lenne annyi, hogy még a rokkantak egy részének is lenne, örömmel vennénk. És had döntse el már mindenki, hogy bír-e pár ótát dolgozni! Nem hagyunk senkit sem az út szélén, bele az árokba, rá a földet, jól megtapossuk! Hulljon a férgese! De még ők is megrokkanhatnak...........és havi 41-ért majd meglátják!!!!!!!!!!!!!!