Segítséget az egyedülálló szülőknek!


Vendég

/ #17

2016-10-18 12:38

6évig voltam egyedülàlló két gyermekes anyja soha nem kaptam segįtséget a drágalàtos családsegįtô központól se az önkormányzattól a volt lakóhelyemen mìg ingyen rásszoló csomagot sem havi 26ezer ft 3fővel persze a jómóduak kaptak.Se dolgozni nem tudtam végzettseg nélkül csak az a pár hónapos közmunka kínomban leérettségiztem te továbbra sem dolgoztam anya barát munkahelyen csak néha amikor anxámnak kedve tartotta .A biblia azt mondja teremsd meg mindent két kezed által Imátkozál és dolgozál.De az én kezem billincsben volt zárva a két lányom melett hisz nem voltam se titkárnő ,se ovónő se aszisztens hanem 4_műszak 12órás dolgozó amellé az otthoni munka ,férfimunka.Ráadasul 3-unknak 2 túlórával 120-130bérért a hìres jabilban .Elköltöztem kínomban borsodból hogy jobb legyen a gyerekemmel csak oda 30%+50%a lanyomnak hisz 6eves kell neki +3pótjegy 8eer ftban került kábé 150km.Most már van párom de támogatom az egyedülállónőket mert tudom hogy milyen pokol az hogy annyit sem adnak ami járhatna .A magyar államot nem érdekli csak hogy nekik legyen én már probaltam segitseget kerni de hátat fordìtottak remélem más egyedülálló szülőknek jobb lesz