Vissza a Jóban rosszbant a TV2-re!

Pisti55

/ #66

2016-09-05 21:34

Ez volt az egyetlen műsor, amit a TV2-ben néztem... A kezdetektől!

Gratulálok TV2, most már végleg, egyetlen percre sem kell bekapcsolnom ezt a szennycsatornát! Köszönöm az energiamegtakarítást!

Nem vagyok kíváncsi az "ország gorillájára" (Berki) nem vagyok kíváncsi a "rémhíradóra" (Tények) sem a többi országos baromságra, melyekkel csak bosszantani, és idegesíteni tudják a nézőt!

Tulajdonképpen azért sem érdekel a műsornak nevezett képernyő-koptatásuk, mert azt is megelégeltem, hogy szinte tüntetőleg minden műsorban kötelező volt legalább egy roma származásúnak is megjelennie, volt amikor csak belőlük állt a főműsor... (Győzike, stb.) Ezt NEM RASSZIZMUSBÓL írom, hanem azért, mert egy televízió műsorán szereplő személyeknek a tényleges népességarányt illik képviselni, nem pedig mesterségesen manipulálni a közvéleményt a társadalom összetételéről!

Ez a TV2 kiérdemelte a NEGATÍV-TV elnevezést!!! Nálam többet volt kikapcsolva, mint be...

Egészen pontosan CSAK A JÓBAN ROSSZBAN alatt volt bekapcsolva, előtte - utána azonnal bukórepülésben csapódtam a hálózati kapcsolóra!!!