Mindent a maga helyén!


Vendég

/ #4

2016-04-22 11:48

T. Cím ! A céljaikkal majdnem mindenben maximálisan egyetértek, ezért is írtam már alá több petíciót. Kivétel a migrációval kapcsolatos dolgok, amely kérdésben nem tudom támogatni az invázió elfogadását semmilyen mértékben. Most azonban elsősorban a Városligetről és a fák megmentéséről van szó és szívem szerint a jelenlétemmel is támogatnám az ügyet, de én már egy 81 éves beteg öregasszony vagyok, ugyanakkor a fiatal éveimben mind a három gyerekemmel oda jártunk levegőzni, regenerálódni és a legnagyobb kánikulában is az öreg fák alatt szinte egy más világ volt, nagyon kellemes, enyhet adó volt a klíma. Akkor még közel laktunk a ligethez a Dózsa György úton. Már 40 éve elköltöztünk onnan, de azért a Városliget a mai napig a szívügyem, de nemcsak ott, hanem mindenhol ebben a városban és máshol is emberiség elleni bűn az a tendencia, hogy minden négyzetcentimétert be akarnak építeni, akár a fák és a zöldterület kárára is. Elnézést a bőbeszédűségemért, de ez kikívánkozott belőlem. Kívánok a további munkájukhoz sok sikert és eredményeket. Üdvözlettel : hemami