Én is Pukli István vagyok!

Szent-Királyi István

/ #50

2016-04-21 20:37

Írhatnán egyszerűen csak azt, hogy aki(ke)t igazságtalanul üldöznek, azzal szolidaritást vállalok.. csakhogy a dolog ennél sokkal bonyolultabb.. mert Pukli Istvánnak ráadásul IGAZA VAN.. és éppen ezért üldözik, igyekeznek ellehetetleníteni.. emellett igaz célért küzd.. valami olyasmiért, ami tképpen a mindenkori kormány kötelessége lenne.. az ország jövőjének a biztosításáért.. mert a közoktatás az ország, mindannyiunk jövőjének a kulcsa.. gyerekeink, unokáink sikerességének alapfeltétele.. tehát ezért mindenkinek ki kell állni.. bárki ellenében is.. Az, hogy aki ellen ki kell állnom, állnunk (aki tönkreteszi a közoktatást!!), az éppen a jelnlegi kormányunk.. hát ez ciki.. de nem nekünk.. hanem a jelenleginek.. Így viszont nem kell tovább találgatnom, mi is a helyes szakkifejezés (holnapig sorolhatnám a lehetőségeket!!) a kiállásom okára.. erkölcsi kötelességemnek érzem/tartom.. Ennyi... büszkén válllom így, hogy lázadó vagyok, hogy Pukli István sorstársa, csak ő nálam erre alkalmasabb.. jobban csinálja.. sokkal..