Tiltakozunk Dörner György kinevezése ellen

nick

/ #114 Re:

2011-10-18 00:35

#57: -

Te adód, Én adóm? Te adód + én adóm = mi adónk! Tehát olyan hogy te adód tulajdonképpen nincs is. Csak nem arra gondoltál, hogy mert te adót fizetsz mindenki adójával rendelkezel? Na lehet, hogy volt ilyen, de remélem már megszűnt. Így hát ha csak ez lenne a problémád, akkor tulajdon képpen nincs is probléma. Mert a te adódból, ami ugye voltaképpen nincs is, járj olyan színházba amelyik még megfelel neked. Aztán mások, mint én is, keresünk egy színi igazgatót, aki jó kis műsorokat készít nekünk, mi meg járunk oda. Mert ugye biztosan más az elképzelésünk a színházról, mint ahogy az adórol is más, ez kiderűlt. Így aztán külön színházba járunk majd. Megvan ennek is az előnye, mert én akkor nem ülök ott a te színházadban az unalomtol roskadozva, mert számomra túl posztmodern, vagy túl émelygős, vagy csak egyszerűen sz.r stb. Neked pedig nem kell egy Márai Sándor darabon ott űlnöd halál félelemben. Így aztán mindegyikőnk éli a saját életét, úgy hogy nem próbálja beleártani magát a másikéba. Remélem nem szélsőséges  számodra a felvázolt jövőkép?