Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

/ #2922 Re: Re:

2011-09-23 18:02

#2920: - Re:  

 Mikor születtél? Aki retteg az 50-es évektől, az nem divatból retteg, nagy valószínűséggel átélte. Mi a Báthori utcában 3 hetet töltöttünk a légópincében. Gyerek voltam még. Osztálytársaim között majdnem  mindenki családjába jutott vagy halott, vagy letartóztatott, vagy jobb esetben disszidens. Én a szüleimen, nagyszüleimen láttam, mi a rettegés, gyerekként nem fogtam fel, csak 8 éves voltam. Ma mástól rettegnek az emberek. Aki leírta, hogy visszajönnek az 50-es évek, joggal félhet tőle. Viktorék viszont attól rettegnek, hogy a nehezen megszerzett majdnem teljhatalmat el fogják veszíteni. Úgy legyen. Viktor sosem volt demokrata, már amikor 89-ben zsíros, lobogó hajja, Petőfit formázva megállt a Szépművészeti múzeum lépcsőjén és elkezdett ordítani, hogy RUSZKIK HAZA!! (már rég el volt döntve a kivonulásuk, rajta nem múlt semmi, de magának vindikálja), na hát én akkor azt kérdeztem a páromtól, hogy Úristen, ki ez a kis Napóleon? Hát azóta megtudtuk. Az akkori jelzőm szolíd volt rá.

A félmodatos, lekezelő stílusodat pedig visszautasítom.  Több okos kérdésem nincs, legalábbis Hozzád nincs.