One Direction koncertet Magyarországra a közeljövőben!

Zee

/ #433 Re: Re:

2015-07-08 18:55

#235: - Re:  

 Őszintén szólva, hogyha az 1D jönne ide Magyarországra vagy a környező országok egyikébe, én is megtennék mindent azért hogy eljussak rá, mert tudnám valószínűleg soha többé nem lesz arra lehetőségem hogy elmehessek a koncertjükre. Nekem nem tesz apuci mindent a seggem alá, nincsen 20 millió 1D-s holmim. Nem az tesz valakit Directioner-ré hogy minden féle 1D-s holmija van otthon, mert nekem is csak kis apróságok vannak. Persze régen mikor még kisebb voltam én is szerettem volna 1D-s takarót, huzatot meg minden félét, de istenem ez a korral jár, olyan mint a 4 éves kislány még Barbie-s huzatot és takarót szeretne. Mikor az ember kicsit nagyobb lesz akkor már azt szeretné hogy a kedvenc sztárja;énekese;színésze legyen a holmiján. Én is kinőttem mindenki ki fogja nőni. A zenei ízlés téma meg abszolút ember függő. Az ami neked nem tetszik már egyértelmű hogy förtelmes zene. Na ez az abszolút hülye hozzáállás az emberek részéről. Én zenei téren imádok mindent, komoly zenét, pop-ot, rock-ot....tényleg mindent, és igen DIRECTIONER is vagyok! Szóval mindenkinek tökéletes zenei ízlése van, de te is csak  a sajátoddal foglalkozz ne a máséval mert írtó bunkó dolgokat írtál!!!!