A tőkekorrekcióról senki nem beszél és a bankok is hallgatnak!


Vendég

/ #157

2015-06-01 06:21

Azért írtam alá, mert minden szavával, mondatával egyetértek. Nem normális dolog, hogy az "elszámolás" során újabb, már törvényes csalással csapták be újra az embereket a forintosítással. Az én bankom (OTP) már korábban leírta, hogy a szerződéskötéskor ők sem láthatták előre az árfolyam ilyen mértékű változását. Ennek megfelelően nem is tudtak korrektül tájékoztatni a várható kockázatokról, pedig az adós által aláírt kockázatfeltáró nyilatkozatra hívatkoznak és hárítják át tisztességtelenül az árfolyam brutális emelkedése miatt keletkezett többletterhet. Ez csalás, rablás, szándékos bűncselekmény, ami ellen fel kell lépni. Össze kell fogni mindenkinek, mert csak akkor lehet eredményes a jogos küzdelem. Tisztességes elszámolás kell, nem szabad beletörődni a kifosztásba. Én már írtam panaszos levelet a banknak. Azonnal válaszoltak, hogy mindent megtesznek a megoldás érdekében. Kíváncsi vagyok, hogy milyen magyarázattal állnak majd elő.
Remélem, hogy felhívásuk értő és tenni akaró embrtömeget fog megmozgatni. Sok sikert kívánok hozzá. Üdv./ egy érintett devizakárosult.