Kegyelmet a börtönbüntetésre ítélt Móricz József népművésznek!


Vendég

/ #23

2015-01-04 13:45

édesanya

    Kislányommal ugyanígy bánt el egy bírónő!!! Miután apja szándékosan súlyos veszélyeknek  tette ki, lekileg állandóan gyötörte, kínozta, a bírónő még a gyermeke!!!t találta bűnösnek, hiába bizonyítottam az ellenkezőjét. Ő hét szakértői véleménynel szemben az egyetlen, korrupció alapján készült, teljesen szakszerűtlen, etikátlan véleményt fogalta el, pedig annak hamissága ordítóan látható és égbe kiáltó volt.

     Végigültem az ún. "móri mészárosok "perét is, s megtapasztaltam, hogy a bíró azt ítéli el, akit akar. De ott legalább hétpróbás gazemberkeről volt szó, nem kisgyermekről.

     A magyar élet fintora, hogy miközben gyermekemet a bíróság tönkretette,  az igazságügy-mindiszter mindig a "Gyermekbarát igazságszolgáltatás" szlogen előtt jelent meg, az óvodában egy rendőrnő azt verte a fejükbe, hogy a lelki erőszak még súlyosabb, mint a testi. A törvényszék pedig bemutatta a megjelnt közönségnek, hogyan működik, miközben a gyermek ügyének fellebbviteli  tárgyalása ennek kigúnyolása volt.