Kegyelmet a börtönbüntetésre ítélt Móricz József népművésznek!

Henrik

/ #10

2015-01-03 18:42

Végigolvastam ezt az egész történetet, az interneten elérhető bejegyzéseket is beleértve.

Egyrészről ha valóban létezett az a bizonyos hurok és a "vádlott" az így csapdába esett kutyát megégette az nem szép dolog és bizony csúnyákat mondanék az illető szemébe no meg nem állnék szóba vele egy darabig ha ismerném.
Dehát ez csak teoretikus kérdés ha nincs tárgyi bizonyíték és iz illető is visszavonta a vallomását.

Másrészről ha még elkövette is a kérdéses cselekedetet az legfeljebb egy "baráti" képen vágást érdemel egy fröccs mellett! ... Szóval itt valami nagyon félresiklott dologról és a bíróság megvezetéséről - hogy ne mondjam vakságáról - van szó.

Rákerestem a Googleban hasonló esetre. Érdekes de egy "hasonló" esetet találtam ahol a kutyák győztek, a megtámadott szomszéfd pedig meghalt. Vajon mit kapott  Debreceni ítélőtáblától a kutyák gazdája? 2 évet 5 évre felfüggesztve, gondatlanságból elkövetett emberölésért! A cikk erre a sorra kattintva olvasható!

Tisztelt Köztársasági Elnök úr!

Nagyon gyorsan tessék ezt az ügyet helyrehozni ha már a független Magyar Bíróság erre nem képes, mert ez igazságtalan, méltatlan, megalázó a társadalmunk egészére nézve!