Összefogás a Zöld Pardonért


Vendég

/ #22

2011-08-26 02:01

Én fiatal vagyok 18 éven aluli lány!A zöld pardonban nem csak,hogy jól érzem magam,de emelett biztonságban vagyok!A zöld pardonban nincsen félelmem h nem fognak elfogadni ott érdekes,feltünö kinézetemmel..Rengeteg barátomat ismertem meg ott és buliztam már sokat! Zp ben érzem magam igazán jól! Hiperakyt vagyok..Iskolás..Szükségem van arra,hogy levezethessem a sulis stresszet kitudjak kapcsolodni egy koncerten vagy kis táncikáláson.. Ha zp-be megyek nem kell hazudnom se ma szüleimnek sem a biztonsági öröknek sem senkinek...A zp be van zöldkártyám így be tudok jutni! Más helyekre csak személyivel lehet 18+ as... És ott baromira nem vagyok és más sem biztonságban... Tényként én már jutottam be szórakózó helyre és kiközösitettek,drogot kináltak[természetesen nem fogadtam el] nem figyeltek oda ...Nem voltam biztonságban...Ezt akarja az önkormányzat,hogy a mai fiatalok belogjanak más szórakozó helyekre és bajuk essen? MERT HA ÉN AKKORIBAN MEGTUDTAM TENNI...MÁS IS MEGTUDJA!!!ÉS AZ MÉG LEHET HOGY NÁLAM IS FIATALABB!!!