Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére

eva51

/ #4261 Amit nagy örömmel fogadnék és talán még sokan mások......

2011-08-11 13:50

Bizonyára fontos dolog lehet a Klubrádió elhallgattatása, bár én nagyon remélem, hogy ez nem fog megtörténni. Azonban sokkal fontosabbnak tartanám a jelen helyzetben, hogy - bár az egyik kommentemnek most ellent kell mondanom - azokat a fórumokat "némítsák el", ahol gyűlöletkeltő írások, kommentek és az "ordas eszmék" közzétételének tébolyult orgiája folyik. Tévedtem abban, amkor azt mondtam, hogy mindenféle nézetnek hangot kell adni, aztán ki-ki döntse el, melyik az, amellyel azonosulni tud. Ezt most visszavonom. Állítom, hogy nem a Klubrádió a fő ellenség, ezt nem ártana időben észrevenni azoknak a felelős kormányzati erőknek, akiknek jelenleg a Klubrádió elhallgattatása jár az eszében. Bízom abban, hogy Orbán Miniszterelnök Úrnak is lesz ehhez néhány szava, még akkor is, ha ezt a feladatot az ORTT-re bízta. A 2/3-ados felhatalmazás nagy felelősséget jelent, amit nem szabad aprópénzre váltani. A Klubrádió megszüntetése nem lenne méltó a kormányfőhöz. A szélsőséges nézetek terjesztőivel szembeni fellépést és az ellenük alkalmazható büntetőtételek súlyosbítását sokkal fontosabbnak gondolom és remélem, hogy az általam (is) felhatalmazott kormány ez esetben élni fog a kezében összpontosuló hatalommal ebben az ügyben is.