Összefogást!


Vendég

/ #6

2013-12-22 15:48

Nagyon boldog vagyok, hogy létrejött ez a kezdeményezés! Iszonyatosan dühös vagyok az MSZP és az Együtt-re! Hallatlan, hogy kormányváltásról beszélnek, de soraikat bezárták. Az ostoba, populista szöveggel kábítják az embereket( már akit lehet ).Lásd: a karácsonyi fa a jókívánságokkal, Szanyi ezt mondá: senkit nem hagyunk az út szélén. Ja, csak egy országot és népét! Felháborító,undorító, aljas dolog. hogy csak a személyi érdekeltségük fontos. Én már elküldtem a Magyar Bálinttal készített interjút: Mesterházynak, Szanyinak, Bajnainak, Botkának. Ha nem lehet rákényszeríteni őket, remélem eltű..nnek a történelem süllyesztőjében, csak erre rámegy az ország. Meg lehet nyerni ezt a választást közös jelöltekkel és közös miniszterjelölttel (pl- Tétényi Éva, akin nem lehet fogást találni, mocskolni.) EZ a nő megtudná verni Orbánt, az emberek felsorakoznának mögötte! Honnan veszi a bájgúnár Mesterházy és a Bajnai, hogy átlépnek az emberek akaratán?!!! Pukedliznek, unalmas, populista szöveget nyomnak, lassan a FIDESZ hazugságait is lekörörözik. Remélem, hogy megbűnhődnek ha elutasítják a teljes összefogást!