Petíció a férőhelyek miatt Dunakeszin


Vendég

/ #47 Re: Petíció leadás

2011-04-19 00:34

#42: - Petíció leadás

Kedves Edit,

a Petíciót nem politikai érdekből írtam alá, hanem azért mert szülő vagyok és küszködünk az óvodai elhelyezéssel, mert nincs!!!

a statisztikáról pedig annyit - ha tisztel Polgármester úr azt látná egy üzletben minden nap, hogy zárva, legközelebbi telephelyünk Budapesten található, valószínüleg nem fog ott állni egy évig az üzlet előtt, hátha kinyílik, hanem elmegy Pestre a másik üzletbe.

Ugyanez van Óvodai fronton. Ha tudod nagyon jól, hogy a gyerekedet fel sem veszik 5 éves koráig mutyival bp-re íratod be. Ezért szar a statisztika, mert egy rakás szülő be se íratja a dkeszi ovikba a gyerekét mert tudja hogy esélytelen.

Elnézést de az 1400 gyerek finoman szólva gyenge számolás. 2-4 éves gyerekből csak egy lakópartban van jelenleg kb. 200-280 fő és ez kb. 8 utca,

van még 4-5 ilyen lakópark, plusz a dunapart a Barátság lakótelep stb. kizárt hogy 1400 gyerekről legyen szó.

de ne bővítsünk semmi gond, csak akkor kérem vissza az állami normatívát az önkormányzattól és akkor viszem a gyerekemet magánóvodába, mert már máshova nem tudom vinni lassan.

úgyse kapok semmilyen szolgáltatást a várostól, akkor miért is fizetek???