Követeljük a szegényeket sújtó tranzakciós adó visszavonását!


Vendég

/ #11

2013-07-13 06:46

elég szomorú h mindig a szegényeket sújtja a kormány döntései ..szerintem meg kel szüntetni a számlaszámokat és úgy mint régen kézben borítékban kel a fizetést megkapni így nem kapnának semmit az adóban és nem lenne a gazdagoknak több pénzük ..akkor hát ha észre térnének és nem csinálnának több hülyeséget...mert amit csinálnak a parlamentben az már felháborító ...mi nyomorgunk ők meg dörzsölnek a jó létben és leszarnak mindent és mindenkit csak nekik legyen jó ...ez nem mehet tovább ..én is és szerintem mindenki más is szívesen ülne a parlamenti székben és emelgetné a kezét azért a sok pénzért amit a zsebükbe vándorol havonta a hülyeség megszavazásáért ....miért kel ezt eltűrni mikor lesz már ennek vége ..majd ha mindenki éhen hal... szégyen ez az állapot..mi lesz velünk ha már megszűnünk mint Magyarország ...kinek leszünk a rabszolgái..tegyetek már valamit h ez ne következzen be és normálisan tudjunk élni a saját hazánkba kizsákmányolok nélkül ..szerintetek ez valaha is el fog jönni vagy tovább nyomorgunk és élünk ahogy tudunk még meg nem halunk éhen vagy télen megfagyva ...