Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

/ #299

2013-05-11 06:51

Nekem is mind a két gyerek asthmás.Sajnos a kicsi 6 hónapos koráb fulladt először krupptól.onnantól kezdve csak romlott az állapota,mivel nem kezelték és vizsgálták időbe hiába kértem az orvosokat.Fehérje allergiás majd ekcémás , továbra is kruppos és a végén 3 évesen hörgőtükrözéssel megállapították az asthmát.A nagyobbiknál 9 évesen és 5 évesen már elvittem , hogy valami nem stimmel a gyerekkel.Elég nehezen áltak rá a vizsgálatra.Végül allergiásak is lettek.Rengeteg vizsgálat eszméletlen sok orvosság már rettegtem nem e lesz valami baja tőle a gyereknek.A sok sok éjszakázás a minusz 10 fokokba.Jézus nem kíváno senkinek.Az orr mandula műtét óta jobban vannak.De az utolsó évre nem kaptam meg gyest , a munkhelyem meg kapásból ki is rúgott.Az óvodába a 4 évből csak másfelet járt ki tisztességgel a gyerek mert annyit volt beteg.Igaz kitünő tanuló .Remélem lesz valamelyik görény ilyen helyzetbe akinek nincs ilyen beteg gyereke nem is tudja mivel jár az mikor nem tudsz segíteni már semmivel se.Ekcéma a fején ha az mert azt se tudták megmondani mi az.A lábán a hasán.Allergia.Stb..És meg vonja a gyest a magasabb családit?Ak özgyógy ellátást 2 év alatt tudtam megcsináltatni mert azt mondták nincs rá szükség.De amellett volt mikor 30000ft hagytam ott gyógyszerre.Undorító hogy ezt megvonják.Ja és az allergia orrspray 2000ft.A tablettáról nem beszélve.Meg a többi.