Aláírásgyűjtés a VI-os kategóriába sorolt független színházak működésének törvényben rögzített bizto
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Aláírásgyűjtés a VI-os kategóriába sorolt független színházak működésének törvényben rögzített bizto petíció automatikusan generált fórumtémája
|
ági bárdos deák Vendég |
#76 Miért fontos a választás lehetősége?!2010-09-09 18:19Mert nincs demokrácia alternatívák nélkül. |
|
| |
|
Pósa Józsefné Vendég |
#772010-09-09 21:12Egyetértek |
|
| |
|
Bocskov Péter Vendég |
#782010-09-12 11:17Igen, támogatom a Független Színházak fennmaradását. |
|
| |
|
Veneta Yankova Vendég |
#79 "Malo teatro"- Budapest2010-09-12 11:37I support their sctivities! They are gorgeous! |
|
| |
|
Csiliga Renáta Vendég |
#802010-09-13 11:23szia |
|
| |
|
aleksandra janeva imfeld Vendég |
#812010-09-13 13:18Hope this will make a difference!! |
|
| |
|
Szilvia Ferencz Vendég |
#822010-09-14 21:45Szeretlek KET,hajrá! |
|
| |
|
Eniko Kiss Vendég |
#83 ...2010-09-16 18:24A művészet lételem... |
|
| |
|
Vörös Renáta Vendég |
#84 Kell nekünk!2010-09-16 20:54Sziasztok! Én sajnos, vagy nem (lassan ezek a dolgok után, már nem is tudom) Linzben tanulok táncművészetet, ami jó, de azért midig jól esett hazamenni és a saját környezetemben, a saját hazámba, magyar előadoktól előadást megnézni, magyar emberekkel együtt táncolni! Írjátok ezt alá, hogy aki ugyan ilyen helyzetbe vannak mint én legyen hova és mire "hazemenniük"! Köszönöm |
|
| |
|
Zsófia Murányi Vendég |
#85 Üzenet2010-09-17 11:52Független, szabad koreográfus, - alkotóként aláírásommal támogatom azt a peticíót, ami biztosítja a független színházak biztonságos működésést! |
|
| |
|
Jánosi Zoltán Vendég |
#86 Zoltán Jánosi2010-09-18 04:09
Tisztelt döntéshozók! Illetékes kultur- politikusok! Nincs már más választás! A független színházak működését törvénybe kell foglalni. Ekkora mélységből csak így lehet elmozdulni! Gyilkos felelőtlenség, helyrehozhatatlan veszteség, visszafordíthatatlan KÁR, ami ránk zúdul!!!
Tessék tenni, és pártfogolni! Pusztul a közönség, pusztul a kreativítás. Innováció ez, a legértékesebb piacon! Nincs élet nélkülünk! Sürgős és határozott tetteket várunk. Most. Mint ahogy korábban, jövőre is. Ez a törvény. Tisztelttel: Jánosi Zoltán néző |
|
| |
|
Guest Vendég |
#87 Re: Zoltán Jánosi2010-09-18 04:12#86: Jánosi Zoltán - Zoltán Jánosi Tisztelettel kérem a törvény mielőbbi megvalósítását! Holnap játszani szeretnénk! Nem az idegekkel! A nézőkkel a nézőkért! |
|
| |
|
Anna Darnay Vendég |
#88 Éljenek a színházak és a táncosok!2010-09-18 12:32Részt veszek az aláírásgyűjtés a VI-os kategóriába sorolt független színházak működésének törvényben rögzített biztosításáért és ezt vegyék komolyan, mert nagyon fontos! Köszönöm szépen |
|
| |
|
Vendég |
#892010-09-18 17:37a |
|
| |
|
Szabolcs Marton Vendég |
#902010-09-19 20:20a |
|
| |
|
Dr. Itay Ofir Vendég |
#912010-09-20 15:57Negev Shalom = Peace for all |
|
| |
|
Bartosz Kurowski Vendég |
#92 My vote.2010-09-21 13:22I hope that this signature will be helpful to protect Hungarian Culture. |
|
| |
|
Balázs Szabó Vendég |
#93 Táncszínház már pedig kell!2010-09-27 19:57Ritka nagy baj lenne ha ellehetetlenülnének olyan táncszínházak mint a KET. Kellenek a kulturalis életbe mint egy falat kenyér. |
|
| |
|
Valéria Czinege Vendég |
#942010-10-12 16:48Tavaly a sulinkba járó gyerekek a Színházi Nevelési Programot emelték ki, mint a legjobb iskolai program, ami abban a tanévben történt velük. |
|
| |
|
tapsi hapsi Vendég |
#95 jeeeee2010-10-15 18:02jeeee |
|
| |
|
Mátyás Zoltán Vendég |
#96 meri2010-11-21 18:59... meglehetősen magánzóvá lettem mostanában.Jelzem: nem depressziós és nem nihilista. De hogy ne legyek azzá és ezzé a jelenlegi színházi körülmények között, merítenem kell...és én sokszor járok hozzátok meríteni a hatos kategóriába! Úgy hogy: Uccu neki! |
|
| |
|
Botond Csillag Vendég |
#972010-11-21 19:13Nosza! |
|
| |
|
Márkus Rita Vendég |
#98 szükség van rátok2010-11-22 14:17támogatom |
|
| |
|
balázs fischer Vendég |
#99 ecset.ecset@gmail.com2010-11-22 14:56Kérdés? |
|
| |
|
Szalay Donát Vendég |
#1002010-11-22 16:17Remélem figyelembe veszik a petíciót! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.